• Můj profil
  • je prázdný
    za 0,- Kč
Led osvětlení
Sada LED pásku s pohybovým senzorem s volitelným časem a s nastavitelnou intenzitou jasu.

Propojení nevodotěsného led pásku se zdrojem bez pájení

V níže uvedeném návodu si ukážeme, jak propojit led pásek se zdrojem.

Námi nabízené led pásky jsou prodávány v délkách 1m, 2m a 5m. Led pásky můžete libovolně dělit na vyznačených místech a to vždy po 5cm.
V případě, že potřebujete led pásek zkrátit, můžete to provést také pouze na těchto místech. Pokud Vám například část led pásku zbyde, můžete si ho s pomocí níže uvedeného propojovacího kabelu zapojit do dalšího zdroje.

Co budete potřebovat: propojovací kabel ke zdroji a nůžky

Postup montáže:

1/ Odměříme požadovanou délku led pásku2/ Pomocí nůžek oddělíme led pásek tak, aby nám na každé straně led pásku zbyly měděné plošky3/ Otevřeme krytku konektoru připojovacího kabelu4/ Led pásek vložíme měděnými ploškami pod 2 plastové výstupky a zasuneme pod kontakty5/ Zavřeme krytku konektoru, která zároveň brání ve vysunutí led pásku6/ Led pásek připojíme pomocí konektoru ke zdroji

 
Soubory cookies používáme pro správné fungování naší webové stránky a jejích funkcí. Pomocí souborů cookies si také například pamatujeme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pro vás relevanci zobrazovaných reklam, počítáme návštěvu stránek a pamatujeme si vaše nastavení provedená na stránce.